Therapy Air Smart

Inovatívna prenosná čistička vzduchu - dokonala rovnováha špičkovej technológie a dômyselného dizajnu pre 99,9 % čistotu vzduchu v domácnosti, v škole, v kancelárií...., bez škodlivých častíc, patogénov a znečisťujúcich plynov.

Už od 779€

+421 905 313 968

zepterke@icloud.com

Dýchanie znečisteného vzduchu ovplyvňuje každý orgán a každú bunku.

U deti : zhoršený duševný a motorický vývoj, zvýšené riziko srdcových ochorení, cukrovky a mŕtvice v dospelosti, zvýšené riziko vzniku astmy a bronchitídy, akútne infekcie dolných dýchacích ciest, znížená funkcia pľúc, oslabená imunita, alergie....
Znečistené ovzdušie -"tichý zabijak" - Ultra jemné častice spôsobujú zápaly, ktoré zaplavujú krvné riečisko a dostávajú sa do každej bunky nášho tela.
Najnovšie výskumy poukazujú na veľmi silnú súvislosť medzi časticami PM 2,5 a Alzheimerovou chorobou a ďalšími neurologickými poruchami.
Dýchanie toxického vzduchu má vplyv na mozog a myseľ, podráždenie, zápaly, infekcie, postihuje pľúca. Chronická obštrukčná choroba pľúc sprevádzaná záchvatmi, pri ktorých sa zužujú tepny a ochabujú svaly , dýchacie problémy od astmy až po rakovinu pľúc - sa spája so znečistením ovzdušia.
-

Základná charakteristika

Najnovšia generácia najúčinnejšieho systému čistenia vzduchu, ktorý kombinuje HEPA technológiu filtrácie vzduchu, generátor záporných iónov generujúci 5 miliónov záporných iónov na cm3, a UV-C svetlo.

Vysoko efektívny systém čistenia vzduchu vo vašom interiéri!

360° viacvrstvový filtračný systém

  • Predfilter so striebornými nano časticami- odstraňuje veľké častice, ako je prach, plesne, vlasy, chlpy zvierat....
  • Filter s aktívnym uhlím- odstraňuje nepríjemné pachy z jedla a cigariet a všetky toxické plyny, ako je toluén, benzén, xylén a formaldehyd.
  • Filter HAPE H13- zachytí 99,97% častíc veľkosti 0,3 mikrónu aj vírusy, alergény a spóry plesní a baktérií. Zabraňuje infekciám.
  • Generátor záporných iónov- záporné ióny viažu znečisťujúce látky, uvoľňujú myseľ a telo, zvyšujú metabolizmus, stabilizujú krvný tlak, posilňujú imunitu, znižujú stres a  zlepšujú sústredenie.
  • UV-C svetlo s vlnovou dĺžkou 265-315 nm znemožňuje žiť a rozmnožovať sa mikroorganizmom. Úplne likviduje spóry plesní a choroboplodné zárodky. Deaktivizuje vzdušné patogény.
  • 4 rýchlosti filtrácie vzduchu
  • Časovač pre vypnutie- po uplynutí nastaveného času od 1 do 24 hodín sa čistička vzduchu automaticky vypne.
  • Režim spánku : Prístroj automaticky pracuje potichu, aby v noci vytvoril príjemnú atmosféru
  • Detský zámok - zabraňuje náhodným, alebo nechceným úpravám.


Podobné produkty

CENA: 439 €

CENA: 409 €

CENA: 127 €

Chcem sa informovať

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.