THERAPY AIR ION

Čistička vzduchu. Vysoko účinná 5-násobná filtrácia vzduchu s generátorom záporných iónov za fantastickú cenu s 5 r. zárukou.

Zdravý vzduch

"Zbohom vírusy, baktérie, prach a roztoče!" Therapy Air iOn je jedinečný certifikovaný výrobok, ktorý vám umožní dýchať čistý a zdravý vzduch. Niekoľko krát ocenený ako "Najlepšia čistička vzduchu na trhu" Najpredávanejší výrobok r. 2020, žiadaný na celom svete.

Už od 709 €

+421 905 313 698

zepterke@icloud.com


Akcia dnes

- K Therapy Air iOn-u dnes získate zadarmo osobnú čističku vzduchu My ion - podľa výberu - sivý, alebo ružový.
- Filtre do Therapy Air Ion   za 98 €


Pre alergikov, seniorov aj deti

Antialergénny filter obsahuje výťažok z listov Ginkgo biloba, ktorý účinne pôsobí na astmu, ochorenia pľúc, poruchy krvného obehu a odstraňuje príčiny alergických problémov 

Ničí vírusy, baktérie a plesne

Hepa filter odstraňuje bacily, plesňové výtrusy a baktérie. Zabraňuje tak možnosti infekcie a zachytí aj SARS a COVID-19

Therapy Air Ion potrebuje každá rodina, každá kancelária, škola....


Ako to funguje?

Therapy Air Ion je jedinečný výrobok, ktorý vám umožní dýchať čistý a zdravý vzduch. Revolučné, technologicky vyspelé riešenie odstráni zo vzduchu vo vnútri miestnosti baktérie, dym a čiastočky nečistôt, ktoré môžu spôsobiť alergie, podráždenie, respiračné ochorenia a ochorenia obehovej sústavy.

5 filtrov: Jedinečná bariéra! Všetky filtre sú umiestnené vo zvláštnej časti prístroja, zaberajú malý priestor a dajú sa jednoducho vymieňať.

  1. Antistatický filter- odstraňuje väčšie častice prachu, plesní, vlasov, lupín, zvieracej srsti atď.
  2. Antibakteriálny filter- odstraňuje zostatkové častice prachu, baktérie väčšie ako jeden mikrón, peľ,... a zároveň chráni HEPA filter, vedľa ktorého je umiestnený.
  3. HEPA filter- odstraňuje najmenšie čiastočky prachu a tabakový dym, zatiaľ čo antibakteriálny tiabendazol (organická antibakteriálna zložka) odstraňuje bacily, plesňové výtrusy a baktérie.
  4. Antialergénny filter- Je zlúčeninou striebra, apatitu a antibakteriálneho prostriedku obzvlášť účinného proti baktérii legionela. Tento filter obsahuje výťažok z listov Ginkgo biloba, ktorý účinne pôsobí na astmu, ochorenia pľúc, poruchy krvného obehu a odstraňuje príčiny alergických problémov, vírusov chrípky a baktéerii.
  5. Filter z aktívneho uhlíka- vďaka svojim výrazným absorpčným vlastnostiam eliminuje nepríjemné pachy jedál, toxických plynov a iné zápachy.


Podobné produkty

CENA: 627 

CENA: 1297 €

CENA:  1699 €

Chcem sa informovať

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.