Nože

Nože ZEPTER sú znakom tej najvyššej kvality

Nože 

Najvyššia kvalita


Cíťte sa ako profesionál


Bezpečné a presné


Prečo práve nože ZEPTER?

Kolekcia ABSOLUTE ML

Ak ste vášnivým kuchárom a chcete pracovať s nožmi najvyššej kvality, potom je táto kolekcia ideálnou voľbou pre vás! Čepele sú vyrobené z japonskej VG10, 66 vrstvovej damašskej ocele, tvrdené za studena, čím oceľ dosahuje tvrdosť 60 až 62 Rockwellov. Paralelné drážky umiestnené na rukoväti zaisťujú perfektnú priľnavosť pre bezpečné a presné rezanie. Kolekcia ABSOLUTE ML prináša úplne inú úroveň presnosti a ostrosti. 

Kolekcia PROFESSIONAL

Nenechajte sa zmiasť farbami - táto sada bola navrhnutá pre profesionálov a ambicióznych amatérskych kuchárov, pričom každá farba je vhodná na iné použitie. Dokonalé leštenie za sucha a hladký povrch zaručujú, že na čepeľ sa počas krájania nič neprichytí. Čepele, vyrobené z čepeľkovej ocele X46 Cr13 zaručujú pevnosť hrán a odolnosť voči korózii a vďaka jedinečnému dizajnu, ktorý sa prispôsobí každému typu potravín spĺňajú očakávania každého šéfkuchára. Predná časť rukoväte prekrýva čepeľ, čo poskytuje dodatočnú ochranu pri krájaní.
PROFESSIONAL je ideálnym nožom pre všetkých, ktorí si vždy potrpia na maximálnu funkčnosť.

Zepter Edícia č.1- Nôž Santoku

Zepter vám prináša slávny nôž Santoku v najnovšom, inovatívnom a jedinečnom prevedení pre lepší výkon. Santoku nože sú úžasné na sekanie, krájanie na kocky a drvenie. Zepter Edícia č.1 mení varenie na umenie!

Typy nožov

CENA 5 dielného setu ABSOLUTE ML: 1019€

CENA: 112€

CENA: 24€

CENA: 112€

CENA: 179€

CENA: 32€

CENA: 187€

CENA: 115€

CENA: 21€

CENA: 187€

CENA: 129€

CENA: 28€

CENA: 153€

Podobné produkty

CENA: 1 535€

CENA: 649€

Chcem sa informovať

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.